Główna arrow Archiwum arrow Chamski kierownik..
Google AdSense
Reklama
Darmowe Ogloszenia Randki
Reklama
Reklama
KONSUMENT.TV
Chamski kierownik.. PDF Drukuj Email
Wiele problemów konsumenckich, nie jest powodowanych bezpośrednio przez firmy. Często jest to samowolne działanie pracowników i właściciele mogą o tym nie wiedzieć. Nie zwalnia to oczywiście firm z odpowiedzialności za zachowanie i działanie bezprawne pracownika. Gorzej, jeżeli tym pracownikiem jest kierownik. Chamski kierownik "sobiepan", to zmora konsumentów. Ceną "pracy" w firmie nawet najlepszej, takiego chama kierownika, jest stres i nerwy konsumenta, proszącego o pomoc, w szybkim załatwieniu reklamacji czy podobnej sprawy lub problemu.

Ostatnio, kontaktując się z firmą handlującą elektroniką i reklamującą się jako "najlepsza" - mieliśmy nieprzyjemność trafienia na kierownika chama. Pan "kierownik Darek" twierdził, że on w firmie rządzi niepodzielnie i prezes to tylko do niego "dodatek".  A czy prezes o tym wie ? Która to firma ? Może prezes, się przyjrzy pracy swojego pracownika "kierownika Darka".

Niestety, najczęściej prezes nie wie i nie dowie się, bez naszej - konsumenta - pomocy i interwencji.

Co zrobić  takiej sytuacji ?

Kontaktować się, z najbliższą Państwową Inspekcją Handlową i złożyć skargę i prośbę o pomoc. Skargę na piśmie !! To pomoc całkowicie bezpłatna, a każda skarga nabiera biegu i jest rozpatrywana - jest firma kontrolowana. Nawet, jeżeli takiego chama kierownika, od razu nie wyrzucą z pracy, to po kilku zgłoszeniach, jest to prawdpodobne, że taki "jegomość" wyleci i nie będzie już, dręczył konsumentów swoim wątpliwym "sobiepaństwem"..i łamaniem praw konsumentów !!