Główna arrow Archiwum arrow Polska to konsumenckie pieklo..
Google AdSense
Reklama
Slubne Buty
Reklama
Darmowe Ogloszenia Randki
Reklama
Ogolnopolski Serwis Ogloszeniowy
Polska to konsumenckie pieklo.. PDF Drukuj Email
Oprocentowanie jest śmiesznie niskie, a odsetki kredytów gigantyczne.

Banki znalazły kolejny sposób na okradanie konsumentów. zasłaniając się rzekomym kryzysem, obniżają oprocentowanie do poziomu kilkanaście razy niższego niż w krajach zachodnich, oprocentowanie zaś kredytów w Polsce jest kilkanaście razy wyższe niż w krajach zachodnich. To zasady systemu kolonialnego, gdy maksymalnie okrada się kraj, w którym się prowadzi działalność. Ograbia się w ten sposób i konsumentów i kraj gdzie bank prowadzi działalność. Polskie władze przymykają na to oczy, bo ten stan narasta i trwając od już kilkunastu lat - się nic nie zmienia.

Instytucje finansowe - banki , rzekomo "szykując się na lepsze czasy" lub rzekomo "ratując się", podnoszą opłaty za korzystanie z rachunków i praktycznie do zera obniżają oprocentowanie, a oprocentowanie kredytów jest na poziomie niespotykanym w całej Europie.

Polska to konsumenckie pieklo, gdzie konsumentów nikt tak naprawdę nie chroni i gdzie firmy robią co chcą.

Chcą okradać klienta i dawać 20-razy wyższe oprocentowanie kredytów niż w innych krajach, przy 20 - krotnie niższym oprocentowaniu lokat niż w innych krajach, to robią to i nikt im w tym nie przeszkadza.