Główna arrow Archiwum arrow Era z G1 Google
Google AdSense
Reklama
Reklama
Darmowe Ogloszenia
Reklama
Ogolnopolski Serwis Ogloszeniowy
Era z G1 Google PDF Drukuj Email

Już za kilka dni czyli od 23 lutego ERA GSM - Polska Telefonia Cyfrowa wprowadzi telefon pracujący z system operacyjnym Android - G1 z Google.

Telefon Era G1 z Google będzie oferowany wraz z dwoma taryfami o wartości 85 i 145 złotych. W ramach abonamentu klienci otrzymają odpowiednio 120 i 280 minut, wymiennych na SMSy, do wykorzystania do wszystkich sieci.

W obu abonamentach do dyspozycji użytkownika będzie też pakiet 500 MB transmisji danych, co pozwoli na połączenia internetowe jakie daje aparat Era G1. W ofercie z abonamentem telefon będzie już od 1 złotego.

 Image

W ramach umowy abonenci mogą korzystać z oferty bezpłatnego dostępu do internetu za pośrednictwem punktów hotspot z sieci Era. W chwili obecnej ERA GSM ma ponad 460 takich punktów na terenie kraju.

Telefon będzie też oferowany we wszystkich innych ofertach abonamentowych, dla klientów indywidualnych i biznesowych, oraz w ofercie sprzedaży bez umowy tylko że za "odpowiednią" cenę. Telefon będzie również dostępny dla obecnych klientów w ramach przedłużenia umowy w formie aneksu - podobno również na atrakcyjnych warunkach.

Od dzisiaj czyli od 13.02.2009, poprzez stronę internetową można już zamówić telefon w przedsprzedaży. Sprzęt ma zostać dostarczony do odbiorcy podobno jeszcze przed 23 lutego.