Główna arrow Redakcja
Logowanie

Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!
Google AdSense
Redakcja serwisu PDF Drukuj Email
Serwis Konsument od swojego powstania (to jest od roku 2000), pomaga wszystkim zainteresowanym w zakresie problematyki konsumenckiej informując jak skutecznie walczyć o swoje prawa konsumenta, a także podejmuje w tym zakresie informację i edukację. Pomaga tez zainteresowanym dziennikarzom w tworzeniu artykułów prasowych, programów telewizyjnych i radiowych na tematy konsumenckie. Przekazuje też aktywnie mediom do publikacji, informacje o rażących naruszeniach praw konsumenta.

 
 
Image
 

Serwis Konsument nie świadczy usług prawniczych, a w szczególności nie udziela usługowo indywidualnych informacji ani porad z zakresu prawa, a jego autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do treści zawartych na stronach serwisu. Wszelkie materiały z zakresu prawa zawarte na stronach Serwisu Konsument mają jedynie charakter popularyzowania wiedzy o instytucjach prawnych i możliwościach ich praktycznego zastosowania. Każdą jednak sprawą interesujemy się (REDAKCJA) mając na celu dobro konsumenta i ochronę interesu obywateli (Art.82 Konstytucja RP).

Zapraszamy do współpracy radców prawnych, adwokatów, prokuratorów, oraz wszystkie inne osoby i organizacje zainteresowane problemami konsumenta.