Google AdSense
Reklama
Ogolnopolski Serwis Ogloszeniowy
Reklama
Darmowe Ogloszenia Randki
Reklama
KONSUMENT.TV
Pomoc PDF Drukuj Email
Dla potrzebujących pomocy..

Masz problem ? Nie czekaj, korzystaj z pomocy fachowców ! ..

 

Dla osób potrzebujących wsparcia i szybkiej pomocy informacyjnej jest możliwość zadania pytań telefonicznie

{mosimage}

codziennie w godzinach 11-17 - od poniedziałku do piątku.

Proszę dzwonić tylko w tych godzinach !!

Nie odbieramy telefonów z numerów zastrzeżonych !!

 

 

Potrzebujesz pomocy ..?
   
>> To urzad panstwowy ktory pomaga w zakresie: bezplatne konsumenckie porady prawne, mediacja - pomoc w zawarciu ugody, pomoc prawna przed i w czasie postepowania w sadzie cywilnym w sprawach konsumenckich..
To urząd państwowy który pomaga w zakresie: bezpłatne konsumenckie porady prawne, mediacja - pomoc w zawarciu ugody, pomoc prawna przed i w czasie postępowania w sądzie cywilnym w sprawach konsumenckich..

>> To organizacja pozarządowa która pomaga..
To organizacja pozarządowa która pomaga w zakresie: bezpłatne konsumenckie porady prawne, mediacja - pomoc w zawarciu ugody, pomoc prawna przed i w czasie postępowania w sądzie cywilnym w sprawach konsumenckich..

>> To urząd państwowy który pomaga w ..
To urząd państwowy który pomaga w zakresie: kontrola sprzedawców i usługodawców, bezpłatne konsumenckie porady prawne, mediacja - pomoc w zawarciu ugody, polubowny sąd, pomoc prawna przed postępowaniem w sądzie cywilnym w sprawach konsumenckich..

>> To urząd państwowy który pomaga w ..
To urząd państwowy który pomaga w zakresie: rozpatruje pisemne skargi klientów (nie wszystkie sprawy tu można kierować) i wydaje werdykty które bank musi wykonać..

 >> Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
To urząd państwowy który pomaga w zakresie: ustala czy zapisy umowy są zgodne z prawem i ustala czy umowa zawiera klauzule niedozwolone..