Główna arrow Newsy
Google AdSense
Reklama
Reklama
Darmowe Ogloszenia
Reklama
Ogolnopolski Serwis Ogloszeniowy
Newsy
DOBRA FIRMA

..wybierz uważnie sklep lub usługodawcę, zapewniasz sobie w ten sposób bezpieczeństwo i spokój, ewentualny problem konsumencki nie będzie Cię dotyczył..
                             
    
Dobra firma to udany zakup. Dla takiej firmy liczy się, by klient był zadowolony z zakupu. Dobra firma klienta nie oszuka, a w kłopocie uczciwy sprzedawca zawsze pomoże, nawet jeśli nie będzie to oznaczało dla tej firmy zysku. Będziemy chcieli takie firmy "przyjazne klientom" prezentować.

Podstawowym warunkiem bezpieczeństwa zakupu jest uważne i dokładne wybranie naszego dostawcy towaru lub usługi.

Namawiamy, by nie sugerować się tylko niższą ceną lub pozornie lepszymi warunkami umowy (pozornie atrakcyjnymi). Staranność wyboru firmy, gdzie dokonamy zakupu towaru lub usługi ma znaczny wpływ na to czy będzie to zakup udany.

Jest obecnie na polskim rynku bardzo dużo firm niesolidnych i firm które klienta oszukują. Oszustwa są często w takich firmach podstawą "dobrego interesu". Nie jest intencją żadnego kupującego spędzenie kilku następnych lat w sądzie walcząc o swoje prawa. Często jednak tak się zdaża, tracą pieniądze, tracą kilka lat na walkę o swoje prawa - w przypadku osób które sobie lekceważą podstawową zasadę by "kupować w dobrych firmach". Polskie przepisy są dla konsumentów korzystne, jednak urzędnicy i sądy nie są przygotowane by tak naprawdę konsumentów bronić. Prawa konsumenta w takiej sytuacji zapewniają nam "że mamy rację". Nic z tego jednak nie wynika, firma - oszust często jest górą. A więc na zakupy, ale w dobrej firmie.

 JK
 
Chcesz pomagać?

Nasz serwis zaprasza osóby zainteresowane działaniem na rzecz praw konsumenta - współpracą: dziennikarzy lub osoby uzdolnione w tym zakresie,  prawników, grafików i rysowników, programistów PHP. Mogą to być osoby pracujące, studiujące i inne. Nie jest to praca za wynagrodzeniem - jest to działanie społeczne.

Prosimy o kontakt i rejestrację w serwisie .

REDAKCJA

 
Dziwaczne praktyki
W Polsce obowiązują od kilku lat dziwaczne praktyki. Firmy zagraniczne łamiące prawo są objęte parasolem ochronnym i są traktowane inaczej niż nasze polskie. Zagraniczna firma oszukująca konsumentów jest więc bardzo często zupełnie bezkarna. Powstaje absurdalna sytuacja, że lepiej kupować w polskiej firmie, bo gdy oszuka, to urzędnicy ścigają ją z całą surowością. Wyjątkiem jest oczywiście, gdy firma polska zapłaci łapówkę lub ma znajomości, bo wtedy też szanse na wyganie są niewielkie.

Osoby pokrzywdzone przez takie firmy prosimy o kontakt z REDAKCJA.

BA
 
Fałszywa życzliwość firm

 
Oglądasz reklamy, ulotki, foldery ? 
Na ich podstawie podejmujesz decyzję ?
Potem zostajesz oszukany przez takie firmy ?

Firma przedstawia siebie w reklamach telewizyjnych, w ulotkach i w folderach za firmę jakoby przyjazną. Na codzień oszukuje bez żadnych wyrzutów sumienia swoich klientów. Kłamliwa wizytówka firmy życzliwej konsumentom codziennie kłuje w oczy miliony ludzi zmuszonych do oglądania reklam i co ? I nic, bowiem nasze Państwo "tuczy" i chroni te firmy. Instytucje Państwowe nie podejmują żadnych działań by te firmy usunąć z rynku lub skutecznie ukarać.

AW

 

 
Nowy mechanizm strony
Obecnie jest uruchamiany nowy mechanizm naszej strony. Wszystkie informacje są więc obecne na stronie nowej i starej. By przejść do starej części trzeba w menu wybrać przycisk "Serwis -1".

REDAKCJA
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 75 z 89